טל עמירה - געתון
"זה הרכב הרביעי שאני קונה מכם, כבר 4 שנים שאני מגיע רק אליכם.
כל מי שרוצה לקנות רכב אני ישר שולח אותו לתום. אני קונה את הרכבים בטלפון מרוב שאני סומך על הארגון והתהליך במקום,
אם צריך לדרג אני נותן להם את הציון הכי גבוה שיש.
תום המליץ לי עליו, הלכתי על זה, ניגשתי לארנון, בקיצור – מאוד מרוצה! אין לי מילים, אני יכול להמשיך לדבר ככה שעה, פשוט הרגשה של בית" השירות עולה על הכול!"

טל עמירה – געתון

רחל - מסילות

 

רחל לנדאו סדמן ממסילות, התחדשה בניסן טידה וספרה:
"הייתי מרוצה מאוד מהשירות, כולם מסביב היו נחמדים, נעימים ואדיבים.
הייתי בקשר עם תום והיה פשוט מצויין!

רחל לנדאו סדמן – מסילות

שרי בלאו

 

"תהליך הקנייה עבר חלק, הגעתי בבוקר והכול הלך מהר. קיבלתי שירות מתום ואלון וכולם היו מאוד נחמדים. חוויית קנייה נעימה.רכשתי רכב קאיה ריו אקס, הבאתי אותו רק אתמול, נסעתי עד קליה, היה נחמד מאוד"

שרי בלאו הגיעה אלינו מקליה הרחוקה, זה מה שהיה לה לומר שבקשנו ממנה את חוות דעתה על תהליך הרכישה אחרי מספר ימים

שרי בלאו – קליה

שחר ליאור

 

קודם כל חשוב לי להעיד שאני אדם ביקורתי בדרך כלל וגם החלטי ואני מוריד בפניכם את הכובע על השירות והטלפון עכשיו לבדיקת שביעות רצון. התהליך אצלי התחיל שאני מכרתי את הרכב שהיה לי (טנדר, יקר) והחזקתי בינתיים רכב שכור כאשר ידעתי בדיוק איזה רכב אני מחפש. יום אחד עברתי במקרה ליד המגרש שלכם בצמח (אני גר בגשור אז מכיר אתכם). ראיתי מהדרך במגרש שלכם מיצובישי…עצרתי לבדוק אם מדובר בבנזין או…ניגש אלי מישהו לתת שירות (לא זוכר את שמו..) ותוך שעה קניתי את הרכב שרציתי וחיפשתי סובארו 2010 אאוטבק. רכב מצוין, מחירון נמוך, מערכת גז… הכול היה נראה לי, השירות היה מצוין, התחנה עבדה כמו שצריך

שחר ליאור – גשור

עמי לנדאו - מחולה

"התהליך כולו היה מצוין. באמת תענוג לעשות עסקים כמו שאומרים. זו הפעם השנייה שאני קונה רכב מצמח גשר וגם הפעם קיבלתי שירות ללא דופי מתום ואלון, משכמם ומעלה. לפני משהו כמו חצי שנה קניתי קיה פיקנטו קטנה, ועכשיו החלפתי לרכב גדול יותר.

עמי לנדאו

עומר רביד - אשדות מאוחד

יש בכללי דברים ספציפים שאני מחפש ברכב ותום שאני מכיר אותו ואוהב אותו מצא לי את הרכב שחיפשתי עם כל הדרישות שלי ונתן שירות ויחס מעולה.

עומר רביד, אשדות מאוחד

דור מלכי- גשור

הגעתי לשם אין לי ממש ידע ברכבים. תום ישב והסביר לי מה מי מו לפי מה שאני ציפיתי מהאוטו. ואני ממש מבסוט

דור מלכי, גשור

סמדר להב - עין דור

הייתי מרוצה מהכל בעיקר מהיכולת לתפקד מול הקרייססים שלי. תום אלון ווולט היו על הכיפאק ואם אני זוכרת את זה, זה הסימן הכי טוב. מקצועיים מאוד ואדיבים.

סמדר, עין דור

 

דניאל שטיינר -טירת צבי

הייתי מרוצה מהאמינות, מהיחס, השירות המהיר יחסית. עד כה אני מאוד מרוצה מהאוטו שקיבלתי.

דניאל שטיינר

 

עדנה לפידות -עין דור

יחס טוב, לבביות, שדר של אמינות. טיפלו בי גם תום ואח"כ אושר שנסע איתי והתלווה למוסך בעין דור ואלון עם האדמינסטרציה וכולם היו מאוד מקצועיים.

עדנה לפידות, עין דור

 

ערן וליטל אסלן

היחס היה ממש טוב. דיברו בגובה העיניים, הסבירו את הדברים הייתה שקיפות מלאה ואפשר היה לשים לב שכשאתה מדבר עם האנשים האלה נראה שיש לך אמון בהם. הם קנו את האמון שלי. ערן וליטל אסלן.

ערן וליטל אסלן

גלבוע

במיוחד הייתי מרוצה מתום. כבר קניתי בעבר רכב אצלכם וכבר אז הייתי מרוצה מהרכב עצמו ומהשירות. תום עזר לי לאורך כל הדרך גם כשלא היה ברור אם אני קונה או לא הוא היה סבלני ואדיב והסביר לי את הדברים כמו שהם. נתן לי גם עסקה טובה ובקיצור דאג לי. פעם שעברה גרתי באפיקים ובגלל היחס של תום נשארתי נאמן על אף שאני גר במכמורת.

גלבוע סטבינסקי